Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO s klapkou 907-697

Krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou 907-697 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo.... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS
Značka: UNIFLAM
24 937 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou 907-697 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo....

Krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou 907-697 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.
Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 LUX s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
vysoká kvalita krbové vložky
komínová klapka

Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Sekundární spalování Ano
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano
Kvalitní a oblíbený produkt můžete získat pohodlně tady na webu v oblíbené sekci krbové vložky. Nyní koupíte parádní zboží z této oblíbené rubriky za příznivou cenu.

Unikátní a oblíbený produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO s klapkou 907-697 od našeho předního výrobce UNIFLAM snadno naleznete zde teď právě za výprodejovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 24 937 Kč.