Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-697-DP

Krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-697-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem
Značka: UNIFLAM
25 510 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-697-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně...

Krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-697-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 LUX s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Sekundární spalování Ano
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano
Tento zlevněný výrobek Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO s klapkou a externím získáte právě nyní na našich stránkách v rubrice krbové vložky! Nyní pořídíte nové výrobky z naší kategorie ve výhodné akci. Populární dodavatel UNIFLAM prodává vysoce kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce UNIFLAM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-697-DP od značky UNIFLAM pohodlně pořídíte na našich stránkách teď pořád výhodně! Nyní zakoupíte za 25 510 Kč.