Krbová vložka UNIFLAM 700 SELENIC ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP

Krbová vložka 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700
Značka: UNIFLAM
19 489 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně...

Krbová vložka 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
komínová klapka součásti krbové vložky
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu 
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano
Typ skla rovné Tento vynikající produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 SELENIC ECO můžete najít jednoduše tu na našich stránkách v populární kategorii krbové vložky. Nyní pořídíte kvalitní kusy ve zmiňované sekci za outletovou cenu!

Hodně žádaný produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 SELENIC ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP originál od výrobce UNIFLAM můžete dostat aktuálně na webu za báječnou cenu. Nyní získáte od 19 489 Kč.