Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 607-712-DP

Krbová vložka 700 STANDARD pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 607-712-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD pravé prosklení s klapkou a
Značka: UNIFLAM
24 076 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 STANDARD pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 607-712-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která...

Krbová vložka 700 STANDARD pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 607-712-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 STANDARD pravé prosklení s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
externí přívod vzduchu
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Sekundární spalování Ano
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano Vynikající produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD pravé můžete nakoupit aktuálně tady na našem webu v kategorii krbové vložky. Nyní můžete koupit další produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu.

Zlevněný výrobek Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 607-712-DP pocházející od značky UNIFLAM pořídíte aktuálně na našich stránkách trvale výhodně. V akci za 24 076 Kč.