Krbová vložka UNIFLAM 760 DURO 837-009

Krbová vložka UNIFLAM 760 DURO 837-009 Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností. Hlavní výhodou krbových... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: UNIFLAM
42 491 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka UNIFLAM 760 DURO 837-009 Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností. Hlavní výhodou krbových...

Krbová vložka UNIFLAM 760 DURO 837-009
Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností. Hlavní výhodou krbových vložek UNIFLAM DURO je, že předávají velice rychle a velké množství tepla do prostoru. Krbové vložky DURO splňují všechny, i ty nejpřísnější normy ECODESIGN v oblasti ochrany životního prostředí. Jsou moderní, kvalitní, za rozumnou cenu… jsou skvělé a jejich nákup je DOPORUČUJEME! 
Proč krbovou vložku UNIFLAM DURO? Jaké jsou jejich přednosti?

topeniště vyložené šamotem
jsou vhodné pro domy s rekuperací a DGP
možnost napojení na externí přívod vzduchu
regulace přívodu vzduchu přímo na krbové vložce
moderní černěné sklo po okraji
vývody pro rozvod teplého vzduchu
oplach skla
těsnění dveří s tvarovou pamětí
vermikulitové deflektory

Záruka a certifikáty:

5letá záruka
energetická třída A+
CE certifikát
krbová vložka splňuje požadavky EKODESIGNU
krbová vložka je vyhovující standardu BlmschV 2
krbová vložka je v souladu s normou EN 13229

 Technické parametry:

jmenovitý výkon: 10 kW
tepelná účinnost: 81%
průměrná teplota spalin: 236 °C
emise pevných částic (PM): 12 mg / m3
emise oxidu uhelnatého (CO): 1123 mg / m3
emise organických plynných sloučenin (OGC): 45 mg / m3
emise oxidů dusíku (NOx): 47 mg / m3
max. délka dřevěných polen: 35 cm
průměr vyústění výfuku: 200 mm
přívod vzduchu: O125 mm
rozdělovač horkého vzduchu: 4 x O125 mm
palivo: dřevo
hmotnost: 216 kg

Topeniště je obloženo šamotovými tvarovkami, které zajišťují předání naakumulovaného tepla i po vyhasnutí ohně. Speciální systém tří vermikulitových deflektorů, prodlužuje cestu spalin do komínu, díky čemuž se zvyšuji účinnost krbové vložky na maximum. Krbová vložka Uniflam DURO je uzpůsobena k použití do nízkoenergetický a pasivních domů včetně rekuperace. Přívod vzduchu do krbové vložky je rozdělen do tří komor, kterými vzduch proudí pod rošt, k oplachu skla či sekundárnímu spalování. Dokonalí systém sekundárního spalování, tedy dohořívání plynů a prachů, probíhá díky vháněnému vzduchu do topeniště otvory na zadní stěně krbové vložky. Tento proces hoření zajišťuje dokonalé spalování, zvyšuje účinnost krbové vložky a snižuji emise škodlivin. Nástavba pro rozvod teplého vzduchu usnadňuje napojení potrubí a následný rozvod po celém domě.
Délka polen 45 cm
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano Tento nejprodávanější kousek Krbová vložka UNIFLAM 760 DURO můžete nakoupit právě zde tady na našem webu v sekci krbové vložky! Pořiďte si ještě další kusy z této sekce snadno online. Významná značka UNIFLAM prodává skvělé zboží. Přesvědčte se sami.

Exkluzivní produkt Krbová vložka UNIFLAM 760 DURO 837-009 od výrobce s mnohaletou tradicí UNIFLAM snadno získáte tady nyní za báječnou cenu! Aktuálně v akci za 42 491 Kč.