Krbová vložka UNIFLAM 860 DURO s levým prosklením a horním otevíráním 837-027

Krbová vložka UNIFLAM 860 DURO s levým prosklením a horním otevíráním 837-027 Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 860 DURO s levým prosklením a horním
Značka: UNIFLAM
69 811 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka UNIFLAM 860 DURO s levým prosklením a horním otevíráním 837-027 Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a...

Krbová vložka UNIFLAM 860 DURO s levým prosklením a horním otevíráním 837-027
Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností. Hlavní výhodou krbových vložek UNIFLAM DURO je, že předávají velice rychle a velké množství tepla do prostoru. Krbové vložky DURO splňují všechny, i ty nejpřísnější normy ECODESIGN v oblasti ochrany životního prostředí. Jsou moderní, kvalitní, za rozumnou cenu… jsou skvělé a jejich nákup je DOPORUČUJEME! 
Proč krbovou vložku UNIFLAM DURO? Jaké jsou jejich přednosti?

topeniště vyložené šamotem
jsou vhodné pro domy s rekuperací a DGP
možnost napojení na externí přívod vzduchu
regulace přívodu vzduchu přímo na krbové vložce
moderní černěné sklo po okraji
vývody pro rozvod teplého vzduchu
oplach skla
těsnění dveří s tvarovou pamětí
vermikulitové deflektory

Záruka a certifikáty:

5letá záruka
energetická třída A+
CE certifikát
krbová vložka splňuje požadavky EKODESIGNU
krbová vložka je vyhovující standardu BlmschV 2
krbová vložka je v souladu s normou EN 13229

 Technické parametry:

jmenovitý výkon: 10 kW
tepelná účinnost: 81%
průměrná teplota spalin: 236 °C
emise pevných částic (PM): 12 mg / m3
emise oxidu uhelnatého (CO): 1123 mg / m3
emise organických plynných sloučenin (OGC): 45 mg / m3
emise oxidů dusíku (NOx): 47 mg / m3
max. délka dřevěných polen: 35 cm
průměr vyústění výfuku: 200 mm
přívod vzduchu: O125 mm
rozdělovač horkého vzduchu: 4 x O125 mm
palivo: dřevo
hmotnost: 216 kg

Topeniště je obloženo šamotovými tvarovkami, které zajišťují předání naakumulovaného tepla i po vyhasnutí ohně. Speciální systém tří vermikulitových deflektorů, prodlužuje cestu spalin do komínu, díky čemuž se zvyšuji účinnost krbové vložky na maximum. Krbová vložka Uniflam DURO je uzpůsobena k použití do nízkoenergetický a pasivních domů včetně rekuperace. Přívod vzduchu do krbové vložky je rozdělen do tří komor, kterými vzduch proudí pod rošt, k oplachu skla či sekundárnímu spalování. Dokonalí systém sekundárního spalování, tedy dohořívání plynů a prachů, probíhá díky vháněnému vzduchu do topeniště otvory na zadní stěně krbové vložky. Tento proces hoření zajišťuje dokonalé spalování, zvyšuje účinnost krbové vložky a snižuji emise škodlivin. Nástavba pro rozvod teplého vzduchu usnadňuje napojení potrubí a následný rozvod po celém domě.
Délka polen 55 cm
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rohové
Deflektor (clona) Ano
Tento akční produkt Krbová vložka UNIFLAM 860 DURO s levým prosklením lze zakoupit bezstarostně tu na webu v oblíbené rubrice krbové vložky. Nyní můžete najít unikátní zboží z této kategorie za výprodejovou cenu! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce UNIFLAM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový kousek Krbová vložka UNIFLAM 860 DURO s levým prosklením a horním otevíráním 837-027 od známé značky UNIFLAM lze zakoupit na našich stránkách nyní za skvělou cenu! Právě lze objednat jen za 69 811 Kč.