KRETZ krbová vložka A 202

Proč krbová vložka Kretz A 202? Jedná se o ocelovou krbovou vložku, u které je léty prověřená kvalita a spolehlivost. Vložky se nabízí se třemi... celý popis>
KRETZ krbová vložka A
Značka: KRETZ
64 009 Kč
Ověřit dostupnost

Proč krbová vložka Kretz A 202?
Jedná se o ocelovou krbovou vložku, u které je léty prověřená kvalita a spolehlivost. Vložky se nabízí se třemi typy prosklení – rovné, panoramatické nebo obloukové a s dvěma typy vyzdívky topeniště – šamotovou nebo litinovou. I přes vyšší výkon mají vložky průměr odkouření 150mm a hodí se tak i do starších komínů. Na přání dodáváme dvouplášťovou variantu pro napojení do rozvodů teplého vzduchu.
Terciální přívod vzduchu Ano
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Deflektor (clona) Ano
Typ skla prizmatické
Diskontní výrobek KRETZ krbová vložka A máte možnost dostat nyní tady u nás v kategorii krbové vložky! Podívejte se na ještě další produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! To není všechno, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky KRETZ. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka KRETZ má špičkové produkty Udělejte radost sami sobě!

Nejprodávanější produkt KRETZ krbová vložka A 202 od kvalitního výrobce KRETZ můžete získat právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 64 009 Kč.