KRETZ krbová vložka A 402

Proč krbová vložka Kretz A 402? TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA S DĚLENÝM PRIZMATICKÝM SKLEM A HORNÍM ZDVIHEM DVEŘÍ Jedná se o ocelovou krbovou... více informací »
KRETZ krbová vložka A
Značka: KRETZ
78 408 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová vložka Kretz A 402? TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA S DĚLENÝM PRIZMATICKÝM SKLEM A HORNÍM ZDVIHEM DVEŘÍ Jedná se o ocelovou krbovou...

Proč krbová vložka Kretz A 402?
TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA S DĚLENÝM PRIZMATICKÝM SKLEM A HORNÍM ZDVIHEM DVEŘÍ
Jedná se o ocelovou krbovou vložku, u které je léty prověřená kvalita a spolehlivost. Vložky se nabízí se třemi typy prosklení – rovné, panoramatické nebo obloukové a s dvěma typy vyzdívky topeniště – šamotovou nebo litinovou. I přes vyšší výkon mají vložky průměr odkouření 150mm a hodí se tak i do starších komínů. Na přání dodáváme dvouplášťovou variantu pro napojení do rozvodů teplého vzduchu. 
Odvod spalin vrchní
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Deflektor (clona) Ano
Prosklení přední
Tento oblíbený produkt KRETZ krbová vložka A 402 můžete pořídit snadno tady na našich stránkách v populární rubrice krbové vložky! Vyhledejte si jiné produkty z této sekce za outletovou cenu! Tato značka KRETZ vám může poskytnout vynikající výrobky.

Tento zlevněný produkt KRETZ krbová vložka A 402 od výrobce KRETZ můžete dostat právě teď u nás skutečně výhodně. Cena od 78 408 Kč.