KRETZ krbová vložka A 402

Proč krbová vložka Kretz A 402? TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA S DĚLENÝM PRIZMATICKÝM SKLEM A HORNÍM ZDVIHEM DVEŘÍ Jedná se o ocelovou krbovou... více informací »
KRETZ krbová vložka A
Značka: KRETZ
78 408 Kč
Ověřit dostupnost
Proč krbová vložka Kretz A 402? TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA S DĚLENÝM PRIZMATICKÝM SKLEM A HORNÍM ZDVIHEM DVEŘÍ Jedná se o ocelovou krbovou...

Proč krbová vložka Kretz A 402?
TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA S DĚLENÝM PRIZMATICKÝM SKLEM A HORNÍM ZDVIHEM DVEŘÍ
Jedná se o ocelovou krbovou vložku, u které je léty prověřená kvalita a spolehlivost. Vložky se nabízí se třemi typy prosklení – rovné, panoramatické nebo obloukové a s dvěma typy vyzdívky topeniště – šamotovou nebo litinovou. I přes vyšší výkon mají vložky průměr odkouření 150mm a hodí se tak i do starších komínů. Na přání dodáváme dvouplášťovou variantu pro napojení do rozvodů teplého vzduchu. 
Délka polen 55 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Sekundární spalování Ano
Typ skla prizmatickéŽádaný kousek lze nakoupit rovnou na webu v populární sekci krbové vložky. Získejte akční kusy z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! To ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky KRETZ. Najdete je níže na této stránce. Známá značka KRETZ pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží

Tento zlevněný produkt KRETZ krbová vložka A 402 od výrobce KRETZ můžete dostat právě teď u nás skutečně výhodně. Cena od 78 408 Kč.