KRETZ krbová vložka B 103

Krbová vložka Kretz B 103, je jednou z technicky propracovaných krbových vložek, která splňuje i ty nejvyšší nároky uživatelů. Nová řada... celý popis>
KRETZ krbová vložka B
Značka: KRETZ
46 625 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová vložka Kretz B 103, je jednou z technicky propracovaných krbových vložek, která splňuje i ty nejvyšší nároky uživatelů.
Nová řada krbových vložek řady B s technologií Save line a Quick air
Krbové vložky od českého výrobce Hakr, jsou vyráběny především z té nejkvalitnější české litiny, která se odlévá v proslulé firmě ŽDB. Tloušťka stěn a husté žebrování po obvodu krbové vložky zaručuje pevnost a podporuje rychlejší přesun tepla do okolí krbové vložky.
Terciální přívod vzduchu Ano
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) AnoPovedený produkt KRETZ krbová vložka B jde nakoupit prostě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice krbové vložky! Nyní koupíte zlevněné produkty z naší kategorie ve výhodné akci! Populární dodavatel KRETZ má ve stále nabídkce vynikající sortiment. Přesvědčte se sami! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Podívejte se také na více produktů od značky KRETZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený produkt KRETZ krbová vložka B 103 od známé společnosti KRETZ máte možnost získat ještě dnes v akci! Aktuálně výhodně za 46 625 Kč.