KRETZ krbová vložka L 73 S

Krbová vložka Kretz L 73 S, je jednou z technicky propracovaných krbových vložek, která splňuje i ty nejvyšší nároky uživatelů. Krbové vložky od... celý popis>
KRETZ krbová vložka L 73
Značka: KRETZ
50 684 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová vložka Kretz L 73 S, je jednou z technicky propracovaných krbových vložek, která splňuje i ty nejvyšší nároky uživatelů.
Krbové vložky od českého výrobce Hakr, jsou vyráběny především z té nejkvalitnější české litiny, která se odlévá v proslulé firmě ŽDB. Tloušťka stěn a husté žebrování po obvodu krbové vložky zaručuje pevnost a podporuje rychlejší přesun tepla do okolí krbové vložky.
Terciální přívod vzduchu Ano
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano Oblíbený a kvalitní produkt KRETZ krbová vložka L 73 S můžete získat v pohodě tady u nás umístěný v kategorii krbové vložky. Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! U nás nabízíme více, mrkněte také na více produktů od značky KRETZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce KRETZ představuje velmi kvalitní výrobky.

Tento výjimečný výrobek KRETZ krbová vložka L 73 S od známé kvalitní značky KRETZ pohodlně získáte zrovna dnes za super peníze. Cenově vychází na 50 684 Kč.