La Nordica Extraflame Lucia bílá

Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia mají následující přednosti: Hermeticky utěsněný zásobník na pelety, foukání tepla do místnosti,... více informací »
La Nordica Extraflame Lucia
105 490 Kč
Ověřit dostupnost
Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia mají následující přednosti: Hermeticky utěsněný zásobník na pelety, foukání tepla do místnosti,...

Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia mají následující přednosti:

Hermeticky utěsněný zásobník na pelety, foukání tepla do místnosti, distribuční ventilátor, který přečerpá až 400 m3/h; nový dálkový ovladač s podsvíceným displejem, nový dotykový displej s integrovanou Wi-Fi sítí; trubkový teplovzdušný výměník tepla; dvířka, rošt a topeniště z litiny, odnímatelný popelník, termostatem ovládaná intenzita foukání, nastavení funkce „komfort“ s automatickou modulací, bezpečnostní systém čidel ve spalovací komoře.

Varianty provedení: Tortora, bílá nebo bordó
Unikátní produkt můžete sehnat právě nyní na našich stránkách v populární sekci krbová kamna! Nyní pořídíte jiné produkty z naší sekce za báječnou cenu! Významný výrobce La Nordica Extraflame svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky Udělejte radost sami sobě!

Akční a ve slevě kus La Nordica Extraflame Lucia bordó od značky s tradicí a dobrou pověstí La Nordica Extraflame dostanete tady nyní v bezva akci. V současnosti za 105 490 Kč.