La Nordica Extraflame Lucia Plus tortora

Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia Plus mají následující přednosti: Energetická třída A+, ventilační kamna – výfuk tepla v horní... více informací »
La Nordica Extraflame Lucia Plus
115 210 Kč
Ověřit dostupnost
Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia Plus mají následující přednosti: Energetická třída A+, ventilační kamna – výfuk tepla v horní...

Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia Plus mají následující přednosti:

Energetická třída A+, ventilační kamna – výfuk tepla v horní části kamen, foukání tepla s funkcí KOMFORT pro tichý chod, celkem 3 distribuční ventilátory v konstrukci kamen, výkon ventilátoru do místnosti až 400 m3/h (přečerpá), další 2 ventilátory pro rozvod tepla – 2 větve, každá rozvodná větev do vzdálenosti 8m, trubkový výměník tepla, týdenní programovatelný termostat, programovatelné až 4 intervaly za den, svorky pro připojení pokojového termostatu, bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty, hlídání podtlaku v topeništi na dvou různých místech, zajištění větší bezpečnosti a komfortu pro zákazníka, litinová dvířka, topeniště a hořák, nový dotykový LCD displej s podsvícením, displej s funkcí připojení k domácí Wifi síti, možnost ovládání kamen přes aplikaci v telefonu, nové dálkové ovládání s podsvíceným displejem, odnímatelný velkokapacitní popelník, zadní vývod spalin a hermeticky utěsněný zásobník na pelety.

Varianty provedení: Tortora, bílá nebo bordó
Akční a ve slevě produkt La Nordica Extraflame Lucia Plus tortora máte možnost získat rovněž tady na našem webu v sekci krbová kamna! Nyní můžete najít parádní produkty z této známé sekce za parádní cenu!

Oblíbený kousek La Nordica Extraflame Lucia Plus bordó od značky se zárukou kvality La Nordica Extraflame lze pořídit online ve výprodejové akci! Právě teď za cenu 115 210 Kč.