La Nordica Extraflame Mietta bílá

Peletová kamna La Nordica Extraflame Mietta mají následující přednosti: Nová hermeticky utěsněná kamna Mietta z řady "Evoution line" pro... více informací »
La Nordica Extraflame Mietta
Peletová kamna La Nordica Extraflame Mietta mají následující přednosti: Nová hermeticky utěsněná kamna Mietta z řady "Evoution line" pro...

Peletová kamna La Nordica Extraflame Mietta mají následující přednosti:

Nová hermeticky utěsněná kamna Mietta z řady „Evoution line“ pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Kamna s hermeticky utěsněnou spalovací komorou a vzduchotěsným zásobníkem na pelety.
Spolehlivý a rychlý systém zapalování poslední generace, teplovzdušné opláštění a trubkový výměník tepla, bezpečnostní tlakový spínač, litinový rošt a dvířka, odnímatelný popelník, spolehlivý a komfortní chod kamen, zadní vývod spalin a komfortní ovládání pomocí multifunkčního dálkového ovladače.

Možnost přikoupit Wifi modul pro dálkové spouštění a ovládání (iOS + Android)

Varianty provedení: Bílá nebo bordó Často hledaný výrobek máte možnost sehnat bez problémů tady na našich stránkách v sekci krbová kamna. Nyní najdete akční produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci.

Tento akční a ve slevě produkt La Nordica Extraflame Mietta bordó od našeho výrobce La Nordica Extraflame jde nakoupit nyní výhodně. Nyní můžete mít za 91 490 Kč.