Krby Hanes

La Nordica Extraflame Noris Plus bronz

Vysoce kvalitní kousek La Nordica Extraflame Noris Plus bronz od top výrobce La Nordica Extraflame lze získat tady a teď v akci! Ve skvělé akci za 127 360 Kč.
La Nordica Extraflame Noris

Nová hermeticky utěsněná kamna Noris Plus z řady „Evoution line“ pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Mají následující přednosti:

Dvojité potrubí se dvěma speciálními motory s délkou až 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné + AIR ZONE CONTROL, žhavicí svíčka pro rychlé zapalování, větrání a kanalizace s PRO AIR SET UP, samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem, nové topeniště «5 hvězd», topeniště a ohniště z litiny, vyjímatelná zásuvka na popel, bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet, sonda ve spalovací komoře, Easy Setup, Easy Control, Self Control, funkce AIR ZONE CONTROL pro kanalizaci, FPC – Inovativní adaptivní systém pro regulaci a udržování konstantního množství spalovacího vzduchu v průběhu času, integrace domácí automatizace „Alexa“ (Amazon). Služba „Alexa“ (Amazon) a periferní zařízení nejsou součástí dodávky.

Možnost přikoupit Wifi modul pro dálkové spouštění a ovládání (iOS + Android) – prodává se samostatně.

Varianty provedení: obklad  ocel v barvě tortora, bílá nebo bronz