Krby Hanes

La Nordica Extraflame Noris Plus Lux bílá

Ve slevě produkt La Nordica Extraflame Noris Plus Lux bílá od přední společnosti La Nordica Extraflame snadno najdete bezpečně online za parádní cenu. Právě nyní za 134 430 Kč.
La Nordica Extraflame Noris Plus

Nová hermeticky utěsněná kamna Noris Plus Lux z řady „Evoution line“ pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Mají následující přednosti:

Dvojité potrubí se dvěma speciálními motory s délkou až 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné + AIR ZONE CONTROL, žhavicí svíčka pro rychlé zapalování, samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem, větrání a kanalizace s PRO AIR SET UP, nové topeniště «5 hvězd», topeniště a ohniště z litiny, vyjímatelná zásuvka na popel, bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet, sonda ve spalovací komoře, funkce AIR ZONE CONTROL pro kanalizaci, Easy Setup, Easy Control, Self Control, FPC – Inovativní adaptivní systém pro regulaci a udržování konstantního množství spalovacího vzduchu v průběhu času, Integrace domácí automatizace „Alexa“ (Amazon). Služba „Alexa“ (Amazon) a periferní zařízení nejsou součástí dodávky.

Možnost přikoupit Wifi modul pro dálkové spouštění a ovládání (iOS + Android) – prodává se samostatně.

Varianty provedení: obklad ocel + kachle v barvě tortora nebo bílá