Mareli Systems Aurora Slim 10 kW Bílá

Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální... více informací »
Mareli Systems Aurora Slim 10 kW
45 163 Kč
Ověřit dostupnost
Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální...

Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Fungují bez expanzní nádoby. Teplo vyzařuje přímo z kamen pomocí vestavěného ventilátoru.

Barevná provedení kamen: Bílá, černá, bordó nebo ivory

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně. Tento zlevněný kus Mareli Systems Aurora Slim 10 můžete získat jednoduše tu na stránkách v populární kategorii krbová kamna! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této známé kategorie za příznivou cenu! Věhlasný výrobce Mareli Systems poskytuje skvělé výrobky Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další zboží značky Mareli Systems. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Mareli Systems Aurora Slim 10 kW Bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí Mareli Systems je k sehnání u nás právě se slevou! V akci od 45 163 Kč.