Mareli Systems JADE 5 kW černá

Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální... více informací »
Mareli Systems JADE 5
29 900 Kč
Ověřit dostupnost
Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální...

Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Fungují bez expanzní nádoby. Teplo vyzařuje přímo z kamen pomocí vestavěného ventilátoru.

Programování pracovní doby, bezpečnostní tlakový spínač (volitelné), regulace pokojové teploty, automatické řízení spalování, přítomnost bezpečnostních prvků pro klíčové komponenty, možnost obnovení továrního nastavení produktu, snadno použitelný LED displej, prostorná přihrádka na popelník, bezpečnost proti přehřátí.

Barevná provedení kamen: Bílá, černá, bordó nebo ivory

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně.
Exkluzivní produkt Mareli Systems JADE 5 kW černá máte možnost dostat bez obtíží tady na stránkách v rubrice krbová kamna! Pořiďte si jiné produkty z této populární kategorie za parádní cenu.

Nejprodávanější produkt Mareli Systems JADE 5 kW bordó od společnosti s dlouholetou tradicí Mareli Systems lze zakoupit tady skutečně levně! Cena již od 29 900 Kč.