Mareli Systems Onyx Air Auto 10 kW bílá

Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální... více informací »
Mareli Systems Onyx Air
47 650 Kč
Ověřit dostupnost
Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální...

Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Fungují bez expanzní nádoby. Teplo vyzařuje přímo z kamen pomocí vestavěného ventilátoru. Možnost ovládání směšovacího ventilu, možnost připojení spalinové čidlo – BHW senzor, možnost připojení externího termostatu.

Barevná provedení kamen: Bílá, černá nebo bordó

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně. Designový produkt lze nakoupit rovněž tu umístěný v sekci krbová kamna. Pořiďte si unikátní produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci! U nás vám nabízíme více, mrkněte na více skvělých kousků od výrobce Mareli Systems. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Mareli Systems Onyx Air Auto 10 kW bílá od značky se skvělou pověstí Mareli Systems snadno seženete právě teď za zcela nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 47 650 Kč.