Mareli Systems Onyx Air Auto 8 kW bílá

Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální... více informací »
Mareli Systems Onyx Air Auto 8 kW
45 827 Kč
Ověřit dostupnost
Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální...

Teplovzdušná peletová kamna, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Fungují bez expanzní nádoby. Teplo vyzařuje přímo z kamen pomocí vestavěného ventilátoru. Možnost ovládání směšovacího ventilu, možnost připojení spalinové čidlo – BHW senzor, možnost připojení externího termostatu.

Barevná provedení kamen: Bílá, černá nebo bordó

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně. Ve slevě tento produkt Mareli Systems Onyx Air Auto jde koupit mimo jiné tu na webu v populární sekci krbová kamna. Nyní můžete najít podobné zboží ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Mareli Systems. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Mareli Systems Onyx Air Auto 8 kW bílá od společnosti s úžasnou pověstí Mareli Systems snadno získáte tady a teď za extra cenu. Aktuálně za 45 827 Kč.