Mareli Systems Onyx Hydro Auto 12 kW bílá

Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální... více informací »
Mareli Systems Onyx Hydro Auto 12
65 292 Kč
Ověřit dostupnost
Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální...

Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Kamna mají automatické čištění hořáku.  Navíc mají senzory, které řídí proces spalování, teplotu vody a spaliny výfukových plynů. Možnost ovládání směšovacího ventilu, možnost připojení spalinové čidlo – BHW senzor, možnost připojení externího termostatu.

Barevná provedení kamen: Bílá, černá nebo bordó

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně. Tento výjimečný výrobek Mareli Systems Onyx Hydro Auto 12 kW bílá seženete mimo jiné tady u nás ve známé kategorii krbová kamna. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. Přední výrobce Mareli Systems vám může nabídnout špičkové zboží.

Tento unikátní produkt Mareli Systems Onyx Hydro Auto 12 kW bílá s pečetí kvality od značky Mareli Systems pohodlně dostanete zrovna dneska v akci. Akční ceny již od 65 292 Kč.