Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW černá

Automatická kamna na pelety s teplovodním výměníkem. Díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s... více informací »
Mareli Systems Onyx Hydro Auto
115 983 Kč
Ověřit dostupnost
Automatická kamna na pelety s teplovodním výměníkem. Díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s...

Automatická kamna na pelety s teplovodním výměníkem. Díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Kamna mají automatické čištění hořáku.  Navíc mají senzory, které řídí proces spalování, teplotu vody a spaliny výfukových plynů. Možnost ovládání směšovacího ventilu, možnost připojení spalinové čidlo – BHW senzor, možnost připojení externího termostatu.

Barevná provedení kamen: Keramika bílá, černá nebo bordó

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně.
Velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat právě zde tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci krbová kamna! Nyní získáte unikátní produkty z naší sekce v bezva akci. U zákazníků oblíbený výrobce Mareli Systems svým zákazníkům dodává top zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od značky Mareli Systems. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW černá originál od výrobce Mareli Systems je k dostání zrovna dneska za akční cenu. Levně za 115 983 Kč.