Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW černá

Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální... více informací »
Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW
70 702 Kč
Ověřit dostupnost
Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální...

Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Kamna mají automatické čištění hořáku.  Navíc mají senzory, které řídí proces spalování, teplotu vody a spaliny výfukových plynů. Možnost ovládání směšovacího ventilu, možnost připojení spalinové čidlo – BHW senzor, možnost připojení externího termostatu.

Barevná provedení kamen: Bílá, černá nebo bordó

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně. Kvalitní produkt můžete dostat taky na stránkách v sekci krbová kamna. Vyhledejte si podobné zboží z této populární sekce za báječnou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další produkty od výrobce Mareli Systems. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento nejprodávanější produkt Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW černá od dodavatele se skvělou pověstí Mareli Systems jednoduše naleznete právě dnes za akční cenu. Právě teď jen za 70 702 Kč.