Mareli Systems Onyx Hydro Auto 24 kW bordó

Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální... více informací »
Mareli Systems Onyx Hydro Auto 24 kW
73 819 Kč
Ověřit dostupnost
Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální...

Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Kamna mají automatické čištění hořáku.  Navíc mají senzory, které řídí proces spalování, teplotu vody a spaliny výfukových plynů. Možnost ovládání směšovacího ventilu, možnost připojení spalinové čidlo – BHW senzor, možnost připojení externího termostatu.

Barevná provedení kamen: Bílá, černá nebo bordó

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně.
Velmi žádaný výrobek lze zakoupit ještě tady na webu v rubrice krbová kamna. Nyní získáte ještě jiné produkty z této populární kategorie za akční cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele Mareli Systems. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Mareli Systems Onyx Hydro Auto 24 kW bordó od oblíbené značky se zárukou kvality Mareli Systems lze pořídit na našich stránkách teď za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 73 819 Kč.