Mareli Systems Onyx Hydro Auto 30 kW bílá

Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální... více informací »
Mareli Systems Onyx Hydro Auto 30
77 935 Kč
Ověřit dostupnost
Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální...

Automatická kamna na pelety, kde je díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Kamna mají automatické čištění hořáku.  Navíc mají senzory, které řídí proces spalování, teplotu vody a spaliny výfukových plynů. Možnost ovládání směšovacího ventilu, možnost připojení spalinové čidlo – BHW senzor, možnost připojení externího termostatu.

Barevná provedení kamen: Bílá, černá nebo bordó

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně.Kvalitní a žádaný výrobek Mareli Systems Onyx Hydro Auto 30 kW bílá můžete koupit zrovna tady na webu v oblíbené kategorii krbová kamna! Pořiďte si skvělé produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od výrobce Mareli Systems. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Mareli Systems Onyx Hydro Auto 30 kW bílá od společnosti s dlouholetou tradicí Mareli Systems získáte momentálně na našich stránkách extra se slevou! Výhodně za skvělou cenu 77 935 Kč.