PLAMEN krbová kamna AURORA – černá

Krbová kamna PLAMEN jsou velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému prosklenému topeništi, jednoduché obsluze a... více informací »
PLAMEN krbová kamna AURORA -
Značka: PLAMEN
16 990 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna PLAMEN jsou velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému prosklenému topeništi, jednoduché obsluze a...

Krbová kamna PLAMEN jsou velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému prosklenému topeništi, jednoduché obsluze a hlavně ceně má již nesmírné množství svých spokojených uživatelů. Krbových kamen je vyrobeno z velice kvalitní vysokotlaké litiny.
Co patří tedy mezi výhody krbových kamen PLAMEN?

kvalitní litina
moderní design
velké prosklení
sekundární spalování (dvojité spalování)
více barevných variant
Přikládání přední
Popelník Ano
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné Zlevněný kus PLAMEN krbová kamna AURORA – černá máte možnost koupit nyní tady na stránkách ve známé rubrice krbová kamna! Vyberte si jiné zboží z této známé sekce za nejnižší cenu! To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky značky PLAMEN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt PLAMEN krbová kamna AURORA - černá od kvalitní společnosti PLAMEN můžete nakoupit právě nyní téměř zdarma. V akci od 16 990 Kč.