PLAMEN krbová kamna CALOREX – bílý

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby... více informací »
PLAMEN krbová kamna CALOREX
Značka: PLAMEN
28 900 Kč
Ověřit dostupnost
Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby...

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby na pečení, jednoduché obsluze a hlavně ceně má již nesmírné množství svých spokojených uživatelů. Topeniště a vrchní deska (plotna) sporáku je vyrobena z velice kvalitní vysokotlaké litiny. Tato plotna je navíc potažena speciálním teflonovým nátěrem, speciálně navrženým k jednoduchému udržování čistého povrchu.
Shrnutí výhod sporáků PLAMEN:

velké prosklení
sekundární spalování (dvojité)
jednoduchá obsluha
super cena
velice kvalitní varná plotna potažena teflonem
snadná údržba

Jak správně určit správnou stranu sporáku?
Při pohledu na sporák z přední strany je vývod kouřovodu nebo trouba na pečení na pravé straně, tak se jedná o sporák pravý…a opačně.
Typ kamen sporák na tuhá paliva
Účinnost kamen 70 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Délka polen 30 cm Ve slevě tento výrobek jde získat snadno tady na stránkách v oblíbené sekci sporáky na tuhá paliva! Nyní najdete akční produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu.

Hodně povedený produkt PLAMEN krbová kamna CALOREX - bílý od známé společnosti PLAMEN jde pořídit nyní až neuvěřitelně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 28 900 Kč.