PLAMEN krbová kamna CALOREX – bílý

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby... celý popis>
PLAMEN krbová kamna CALOREX
Značka: PLAMEN
23 990 Kč
Ověřit dostupnost

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby na pečení, jednoduché obsluze a hlavně ceně má již nesmírné množství svých spokojených uživatelů. Topeniště a vrchní deska (plotna) sporáku je vyrobena z velice kvalitní vysokotlaké litiny. Tato plotna je navíc potažena speciálním teflonovým nátěrem, speciálně navrženým k jednoduchému udržování čistého povrchu.
Shrnutí výhod sporáků PLAMEN:

velké prosklení
sekundární spalování (dvojité)
jednoduchá obsluha
super cena
velice kvalitní varná plotna potažena teflonem
snadná údržba

Jak správně určit správnou stranu sporáku?
Při pohledu na sporák z přední strany je vývod kouřovodu nebo trouba na pečení na pravé straně, tak se jedná o sporák pravý…a opačně.
Přikládání přední
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Typ kamen sporák na tuhá paliva Výjimečný a žádaný produkt můžete dostat také tady u nás v populární rubrice sporáky na tuhá paliva. Nyní najdete akční produkty z této rubriky za extra cenu!

Hodně povedený produkt PLAMEN krbová kamna CALOREX - bílý od známé společnosti PLAMEN jde pořídit nyní až neuvěřitelně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 23 990 Kč.