PLAMEN krbová kamna MAESTRAL N – tmavě hnědá

Krbová kamna PLAMEN jsou velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému prosklenému topeništi, jednoduché obsluze a... více informací »
PLAMEN krbová kamna MAESTRAL N
Značka: PLAMEN
19 890 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna PLAMEN jsou velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému prosklenému topeništi, jednoduché obsluze a...

Krbová kamna PLAMEN jsou velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému prosklenému topeništi, jednoduché obsluze a hlavně ceně má již nesmírné množství svých spokojených uživatelů. Krbových kamen je vyrobeno z velice kvalitní vysokotlaké litiny.
Co patří tedy mezi výhody krbových kamen PLAMEN?

kvalitní litina
moderní design
velké prosklení
sekundární spalování (dvojité spalování)
více barevných variant
Popelník Ano
Účinnost kamen 73,5 %
Přikládání přední
Délka polen 30 cm
Odvod spalin vrchní
Vynikající výrobek PLAMEN krbová kamna MAESTRAL máte možnost nakoupit rovněž tady u nás ve známé rubrice krbová kamna. Nyní pořídíte zlevněné produkty z této sekce za super ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více skvělých produktů od značky PLAMEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt PLAMEN krbová kamna MAESTRAL N - tmavě hnědá od populárního výrobce PLAMEN můžete nakoupit aktuálně na webu za super cenu. Nabídka již od 19 890 Kč.