PLAMEN krbová kamna MARINA – tmavě hnědá

Krbová kamna PLAMEN jsou velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému prosklenému topeništi, jednoduché obsluze a... celý popis>
PLAMEN krbová kamna MARINA
Značka: PLAMEN
36 990 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová kamna PLAMEN jsou velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému prosklenému topeništi, jednoduché obsluze a hlavně ceně má již nesmírné množství svých spokojených uživatelů. Krbových kamen je vyrobeno z velice kvalitní vysokotlaké litiny.
Co patří tedy mezi výhody krbových kamen PLAMEN?

kvalitní litina
moderní design
velké prosklení
sekundární spalování (dvojité spalování)
více barevných variant
Přikládání přední
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování AnoVelmi žádaný produkt můžete pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v populární rubrice krbová kamna! Nyní si můžete koupit unikátní zboží z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Významný dodavatel PLAMEN vyrábí špičkové zboží. Přesvědčte se sami! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele PLAMEN. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Super produkt PLAMEN krbová kamna MARINA - tmavě hnědá od společnosti se zárukou kvality PLAMEN jednoduše seženete tady a teď právě opravdu levně! Produkt momentálně prodáváme za 36 990 Kč.