PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS levý – béžový

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby... celý popis>
PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS levý
Značka: PLAMEN
25 990 Kč
Ověřit dostupnost

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby na pečení, jednoduché obsluze a hlavně ceně má již nesmírné množství svých spokojených uživatelů. Topeniště a vrchní deska (plotna) sporáku je vyrobena z velice kvalitní vysokotlaké litiny. Tato plotna je navíc potažena speciálním teflonovým nátěrem, speciálně navrženým k jednoduchému udržování čistého povrchu.
Shrnutí výhod sporáků PLAMEN:

velké prosklení
sekundární spalování (dvojité)
jednoduchá obsluha
super cena
velice kvalitní varná plotna potažena teflonem
snadná údržba

Jak správně určit správnou stranu sporáku?
Při pohledu na sporák z přední strany je vývod kouřovodu nebo trouba na pečení na pravé straně, tak se jedná o sporák pravý…a opačně.
Přikládání přední
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Typ kamen sporák na tuhá paliva
Velmi žádaný produkt PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS levý – béžový můžete získat prostě na stránkách ve známé kategorii sporáky na tuhá paliva. Pořiďte si jiné kousky z naší rubriky za nejlepší ceny. Věhlasný výrobce PLAMEN vám poskytuje velmi kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další vybrané produkty značky PLAMEN. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS levý - béžový od společnosti se zárukou kvality PLAMEN k dostání v naší internetové nabídce extra výhodně! Nabídka od 25 990 Kč.