PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS levý – černý

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby... více informací »
PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS
Značka: PLAMEN
28 990 Kč
Ověřit dostupnost
Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby...

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby na pečení, jednoduché obsluze a hlavně ceně má již nesmírné množství svých spokojených uživatelů. Topeniště a vrchní deska (plotna) sporáku je vyrobena z velice kvalitní vysokotlaké litiny. Tato plotna je navíc potažena speciálním teflonovým nátěrem, speciálně navrženým k jednoduchému udržování čistého povrchu.
Shrnutí výhod sporáků PLAMEN:

velké prosklení
sekundární spalování (dvojité)
jednoduchá obsluha
super cena
velice kvalitní varná plotna potažena teflonem
snadná údržba

Jak správně určit správnou stranu sporáku?
Při pohledu na sporák z přední strany je vývod kouřovodu nebo trouba na pečení na pravé straně, tak se jedná o sporák pravý…a opačně.
Typ kamen sporák na tuhá paliva
Účinnost kamen 71,4 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Délka polen 30 cm
Unikátní a oblíbený produkt PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS levý – černý máte možnost nakoupit mimo jiné tu na webu v populární rubrice sporáky na tuhá paliva! Podívejte se na akční produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu!

Tento designový výrobek PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS levý - černý od oblíbené značky se zárukou kvality PLAMEN pohodlně pořídíte již dnes za parádní cenu! Zrovna nyní za cenu 28 990 Kč.