PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS pravý – červený

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby... více informací »
PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS pravý -
Značka: PLAMEN
28 990 Kč
Ověřit dostupnost
Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby...

Sporák na dřevo PLAMEN je velkou novinkou na evropském trhu a díky svému designu, spolehlivostí a velkému (až 30 cm) prosklenému topeništi, trouby na pečení, jednoduché obsluze a hlavně ceně má již nesmírné množství svých spokojených uživatelů. Topeniště a vrchní deska (plotna) sporáku je vyrobena z velice kvalitní vysokotlaké litiny. Tato plotna je navíc potažena speciálním teflonovým nátěrem, speciálně navrženým k jednoduchému udržování čistého povrchu.
Shrnutí výhod sporáků PLAMEN:

velké prosklení
sekundární spalování (dvojité)
jednoduchá obsluha
super cena
velice kvalitní varná plotna potažena teflonem
snadná údržba

Jak správně určit správnou stranu sporáku?
Při pohledu na sporák z přední strany je vývod kouřovodu nebo trouba na pečení na pravé straně, tak se jedná o sporák pravý…a opačně.
Typ kamen sporák na tuhá paliva
Účinnost kamen 71,4 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Délka polen 30 cm Kvalitní a žádaný kus PLAMEN sporák na pevná paliva můžete najít právě teď tady na stránkách zařazený v kategorii sporáky na tuhá paliva. Získejte akční produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Oblíbený výrobce PLAMEN má na skladě top produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento akční produkt PLAMEN sporák na pevná paliva 850 GLAS pravý - červený od výrobce s dobrým jménem PLAMEN snadno získáte v naší nabídce za výhodnou cenu. Ve skvělé akci za 28 990 Kč.