Přechodka 120mm/130mm/1,5mm – kamna/komín

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná... celý popis>
Přechodka 120mm/130mm/1
Značka: V.A.P.K.
294 Kč
Ověřit dostupnost

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 1,5mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.
Kouřovody jsou vyráběné z 1,5mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám (do 400°C) v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2.
Hmotnost 1200.000g
Katalogové číslo HSF25-313

Často hledaný produkt Přechodka 120mm/130mm/1,5mm – kamna/komín můžete najít bez problémů tu umístěný v sekci kouřovody! Podívejte se na skvělé zboží ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty značky V.A.P.K.. Najdete je níže na této stránce.

Tento výjimečný produkt Přechodka 120mm/130mm/1,5mm - kamna/komín od skvělého a známého výrobce V.A.P.K. pořídíte momentálně v naši nabídce za parádní cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 294 Kč.