Přechodka 160mm/120mm/1,5mm – kamna/komín

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná... více informací »
Přechodka 160mm/120mm/1
Značka: V.A.P.K.
368 Kč
Ověřit dostupnost
Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná...

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 1,5mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.
Kouřovody jsou vyráběné z 1,5mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám (do 400°C) v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2.
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 1,5 mm ocelový plech
Barevné provedení černá
Vnější rozměr redukce 120 mm
Vnitřní rozměr redukce 160 mm Kvalitní a žádaný výrobek jde koupit prostě tady na webu umístěný v kategorii kouřovody! Připravili jsme pro vás další produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu. Přední výrobce V.A.P.K. pro své zákazníky dodává top sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob. To není všechno, máme toho více. U nás totiž najdete více kousků od značky V.A.P.K.. Najdete je níže na této stránce.

Hodně žádaný kus Přechodka 160mm/120mm/1,5mm - kamna/komín od známé značky V.A.P.K. je k sehnání momentálně ve výhodné akci! Nabídky od 368 Kč.