Redukce do keramického komína 200mm/180mm/1,5mm – komín/kamna

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná... více informací »
Redukce do keramického komína 200mm/180mm/1
Značka: V.A.P.K.
620 Kč
Ověřit dostupnost
Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná...

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 1,5mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.
Kouřovody jsou vyráběné z 1,5mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám (do 400°C) v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2.
Hmotnost 1140.000g
Katalogové číslo HSF25-336

Zlevněný výrobek Redukce do keramického komína 200mm/180mm/1,5mm – lze zakoupit teď na našem webu v oblíbené rubrice kouřovody! Nyní můžete získat parádní kousky ve zmíněné sekci za výhodné peníze!

Tento designový výrobek Redukce do keramického komína 200mm/180mm/1,5mm - komín/kamna od známého výrobce V.A.P.K. jde získat na našich stránkách teď za nejnižší cenu. Právě nyní za 620 Kč.