Redukce do keramického komína s růžicí 160mm/150mm/1,5mm – komín/kamna

Kouřovody jsou vyráběny na nejmodernějších strojích v té nejvyšší kvalitě. Nástřik probíhá ve speciálních boxech, kde jsou používány... více informací »
Redukce do keramického komína
Značka: V.A.P.K.
673 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody jsou vyráběny na nejmodernějších strojích v té nejvyšší kvalitě. Nástřik probíhá ve speciálních boxech, kde jsou používány...

Kouřovody jsou vyráběny na nejmodernějších strojích v té nejvyšší kvalitě. Nástřik probíhá ve speciálních boxech, kde jsou používány speciální vypalovací barvy. Kouřovody jsou vyráběny v České republice.
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 1,5 mm ocelový plech
Barevné provedení černá
Hmotnost 1080.000g

Diskontní výrobek Redukce do keramického komína s růžicí jde pořídit teď u nás v kategorii kouřovody. Vyberte si kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty značky V.A.P.K.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Redukce do keramického komína s růžicí 160mm/150mm/1,5mm - komín/kamna od společnosti s výborným jménem V.A.P.K. lze nakoupit v naší online nabídce za příznivou cenu. Nyní zakoupíte za 673 Kč.