Redukce do keramického komína s růžicí 180mm/150mm/1,5mm – komín/kamna

Kouřovody jsou vyráběny na nejmodernějších strojích v té nejvyšší kvalitě. Nástřik probíhá ve speciálních boxech, kde jsou používány... více informací »
Redukce do keramického komína s růžicí 180mm/150mm/1
Značka: V.A.P.K.
726 Kč
Ověřit dostupnost
Kouřovody jsou vyráběny na nejmodernějších strojích v té nejvyšší kvalitě. Nástřik probíhá ve speciálních boxech, kde jsou používány...

Kouřovody jsou vyráběny na nejmodernějších strojích v té nejvyšší kvalitě. Nástřik probíhá ve speciálních boxech, kde jsou používány speciální vypalovací barvy. Kouřovody jsou vyráběny v České republice.
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 1,5 mm ocelový plech
Barevné provedení černá
Hmotnost 1300.000g

Oblíbený a kvalitní produkt lze koupit právě nyní tu zařazený v rubrice kouřovody! Najděte si podobné zboží ve zmíněné kategorii jednoduše online. Známý výrobce V.A.P.K. pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další skvělé zboží značky V.A.P.K.. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě výrobek Redukce do keramického komína s růžicí 180mm/150mm/1,5mm - komín/kamna od značky s dlouholetou historií V.A.P.K. můžete sehnat ještě dnes za outletovou cenu. Právě nyní za 726 Kč.