Rizzoli T Line Chef černá ocel

Oblíbený a kvalitní výrobek Rizzoli T Line Chef černá ocel od oblíbené značky se zárukou kvality Rolig lze koupit tady nyní za výprodejovou cenu. Právě nyní za 197 553 Kč.
Rizzoli T Line Chef
Značka: Rolig
197 553 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Teplovodní krbová kamna T Chef na dřevo nabízí estetiku s elegantními a rafinovanými liniemi a vzácným ručně vyráběným majolikovým povrchem. Je kompletní s troubou z nerezové oceli s dvojitým prosklením, teploměrem, tácem na teleskopických vodítkách a grilem. Využívá certifikovaný systém H2O system, který zajišťuje spalovací komoru obloženou ocelovými přepážkami pro ochranu kotle.

Další důležité vlastnosti: primární, sekundární a terciární vzduch, automatická regulace spalovacího vzduchu, variabilní zatížení se systémem zvedání roštu, protipožární dvířka s dvojitým keramickým sklem a samočistící systém Shiny Glass. Délka polen do 40 cm, hermetická spalovací komora, horní vývod kouře, litinový rošt, uspořádání pro externí sání vzduchu – External Air, automatická regulace spalovacího vzduchu – Air Control, popelníková dvířka, vždy studené tepelně izolované rukojeti, velká vyjímatelná zásuvka na popel, vyrovnávací nožky.

Modely/barevné provedení T Chef :

provedení T – Line Chef – Lakovaný ocelový plášť kamen – černá barva, dvojsklo.
nebo provedení T – Rock Chef – přírodní kámen – kamenné obložení pláště kamen, dvojsklo.                  nebo provedení T – Art Chef – keramické obložení pláště kamen – bílá a červená, dvojsklo.