Rizzoli X Art Chef keramika bílá

Tento kvalitní produkt Rizzoli X Art Chef keramika bílá originál od značky Rolig snadno můžete najít momentálně v naši nabídce extra se slevou. V současnosti za 153 095 Kč.
Rizzoli X Art Chef
Značka: Rolig
153 095 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Krbová kamna X Chef na dřevo mají estetický vzhled se základními liniemi a černě lakovanou ocelovou povrchovou úpravou. Další důležité vlastnosti jsou nastavitelný primární, sekundární a terciární vzduch, hermetická spalovací komora vyložená vermikulitem o vysoké hustotě, 5 mm panoramatické keramické sklo se systémem Shiny Glass a externí přívod vzduchu. Kamna jsou sériově vyráběna s otevřenou spodní nikou, možnost dokoupení dvířek na spodní niku se zavíracím mechanismem. Mají také otočný litinový rošt na popel, vyjímatelná zásuvka na popel a spalovací komora z vermikulitu s vysokou hustotou. Trouba z nerezové oceli, dvířka trouby s dvojitým sklem a teploměrem.

Modely/barevné provedení X Chef :

provedení X – Line Chef – Lakovaný ocelový plášť kamen – černá barva
nebo provedení X – Rock Chef – přírodní kámen – kamenné obložení pláště kamen                                  nebo provedení X – Art Chef – keramické obložení pláště kamen – bílá, červená a černá matná barva