Romotop ALPERA E03 plech

Prostorově nenáročná kompaktní kamna s oblíbenou oválnou základnou. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro... více informací »
Romotop ALPERA E03 plech
Značka: Romotop
28 490 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorově nenáročná kompaktní kamna s oblíbenou oválnou základnou. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro...

Prostorově nenáročná kompaktní kamna s oblíbenou oválnou základnou. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV).

Také v provedení: Keramika, Kámen

Vhodná pro nízkoenergetické domy.
Velmi žádaný produkt je k sehnání rovněž tady na stránkách v oblíbené sekci krbová kamna. Mrkněte na ještě další produkty z naší kategorie v akci. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Romotop pro své zákazníky prodává špičkové zboží.

Unikátní produkt Romotop ALPERA E03 plech od značky se zárukou kvality Romotop snadno můžete sehnat zde teď právě pořád výhodně! V současnosti za 28 490 Kč.