Romotop EVORA 02 AKUM kámen

Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Akumulační... více informací »
Romotop EVORA 02 AKUM
Značka: Romotop
37 290 Kč
Ověřit dostupnost
Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Akumulační...

Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo.

Akumulační krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Do kamen lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 h.

Také v provedení: Keramika, Plech, Pískovec

Vhodná pro nízkoenergetické domy.
Tento akční produkt máte možnost dostat bez problémů tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii krbová kamna! Nyní koupíte unikátní produkty z této oblíbené rubriky za super peníze.

Unikátní výrobek Romotop EVORA 02 AKUM kámen od naší známé značky Romotop jednoduše můžete najít teď téměř zdarma! Nyní za akční cenu 37 290 Kč.