Romotop EVORA 03 plech

Prostorově nenáročná kompaktní kamna s oblíbenou oválnou základnou. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro... více informací »
Romotop EVORA 03 plech
Značka: Romotop
28 490 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorově nenáročná kompaktní kamna s oblíbenou oválnou základnou. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro...

Prostorově nenáročná kompaktní kamna s oblíbenou oválnou základnou. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV).

Také v provedení: Keramika, Kámen, Pískovec

Vhodná pro nízkoenergetické domy.
Výjimečný výrobek Romotop EVORA 03 plech máte možnost sehnat lehce tu na našich stránkách v oblíbené kategorii krbová kamna! Mrkněte na zlevněné produkty z této kategorie za výprodejovou cenu. Populární značka Romotop má na skladě špičkové výrobky A tady je důkaz! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další kvalitní zboží od dodavatele Romotop. Najdete je níže na této stránce.

Exkluzivní produkt Romotop EVORA 03 plech s osvědčenou značkou Romotop jednoduše můžete najít na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 28 490 Kč.