Romotop HEAT 2G 70.44.13

Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky. Speciální systém vedení spalin Romotop DOUBLE SPIN. Možno doplnit... více informací »
Romotop HEAT 2G 70.44.13
Značka: Romotop
35 804 Kč
Ověřit dostupnost
Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky. Speciální systém vedení spalin Romotop DOUBLE SPIN. Možno doplnit...

Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky. Speciální systém vedení spalin Romotop DOUBLE SPIN. Možno doplnit zástavbovým rámečkem a akumulační sadu MAMMOTH. Určena i pro nízkoenergetické stavby.
Tento výjimečný kousek jde získat aktuálně tu na webu ve známé rubrice krbové vložky. Nyní můžete získat oblíbené výrobky z této známé kategorie za výborné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další kvalitní zboží od značky Romotop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Romotop vám představuje top sortiment.

Oblíbený a akční produkt Romotop HEAT 2G 70.44.13 od společnosti s úžasnou pověstí Romotop lze nakoupit u nás teď za nejnižší cenu. Teď v akci 35 804 Kč.