Romotop Heat R/L 2G S 50.44.33.23

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky.... více informací »
Romotop Heat R/L 2G
Značka: Romotop
38 466 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky....

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky. Speciální systém vedení spalin Romotop DOUBLE SPIN. Možno doplnit zástavbovým rámečkem a akumulační sadu MAMMOTH. Určena i pro nízkoenergetické stavby.
Tento velmi oblíbený produkt Romotop Heat R/L 2G S lze sehnat také tady u nás v kategorii krbové vložky! Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Romotop Heat R/L 2G S 50.44.33.23 od populární značky Romotop jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu! V současnosti za 38 466 Kč.