Romotop Heat R/L 2G S 65.51.40.01

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, ohýbané sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky.... více informací »
Romotop Heat R/L 2G
Značka: Romotop
58 431 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, ohýbané sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky....

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, ohýbané sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky. Speciální systém vedení spalin Romotop DOUBLE SPIN. Regulace primárního a sekundárního vzduchu jedním ovládacím prvkem. Bezroštové topeniště – možná změna na roštové topeniště. Terciární přívod vzduchu. Tento kvalitní produkt Romotop Heat R/L 2G S 65.51.40.01 najdete přímo tu v populární sekci krbové vložky! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu!

Nejprodávanější produkt Romotop Heat R/L 2G S 65.51.40.01 od známého předního výrobce Romotop jednoduše najdete v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ve skvělé akci za 58 431 Kč.