Romotop Heat R/L 2G S 65.51.40.21

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky.... více informací »
Romotop Heat R/L 2G
Značka: Romotop
49 114 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky....

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky. Speciální systém vedení spalin Romotop DOUBLE SPIN. Regulace primárního a sekundárního vzduchu jedním ovládacím prvkem. Bezroštové topeniště – možná změna na roštové topeniště. Terciární přívod vzduchu. Velmi žádaný produkt Romotop Heat R/L 2G lze sehnat taky tady a teď na našem webu v oblíbené sekci krbové vložky. Máme pro vás vyjímečné kousky z této rubriky za rozumné peníze! Přední výrobce Romotop pro vás připravuje kvalitní sortiment Však to vidíte sami.

Super kousek Romotop Heat R/L 2G S 65.51.40.21 od dodavatele se skvělou pověstí Romotop snadno můžete pořídit zrovna v bezva akci! Momentálně k dispozici za 49 114 Kč.