Romotop Heat R/L 2G S 70.44.33.13

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, ohýbané sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky.... více informací »
Romotop Heat R/L 2G
Značka: Romotop
51 776 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, ohýbané sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky....

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, ohýbané sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky. Speciální systém vedení spalin Romotop DOUBLE SPIN. Možno doplnit zástavbovým rámečkem a akumulační sadu MAMMOTH. Vyvinuta pro nízkoenergetické stavby.
Kvalitní a velmi žádaný produkt seženete právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci krbové vložky! Nyní si můžete pořídit nové zboží ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Oblíbený dodavatel Romotop dodává prvotřídní sortiment. Přesvědčte se sami. To ale není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další vybrané kousky od značky Romotop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Romotop Heat R/L 2G S 70.44.33.13 od přední společnosti Romotop jednoduše naleznete tady a teď levně. Nyní lze objednat jen za 51 776 Kč.