Romotop Heat R/L 2G S 70.44.33.23

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky.... více informací »
Romotop Heat R/L 2G
Značka: Romotop
43 790 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky....

Krbová vložka v levém nebo pravém provedení, dělené sklo. Určena pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávací mřížky. Speciální systém vedení spalin Romotop DOUBLE SPIN. Možno doplnit zástavbovým rámečkem a akumulační sadu MAMMOTH. Vyvinuta pro nízkoenergetické stavby.
Velmi prodávaný produkt Romotop Heat R/L 2G S je dostupný lehce na našem webu ve známé rubrice krbové vložky! Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Romotop. Najdete je níže na této stránce.

Hodně prodávaný výrobek Romotop Heat R/L 2G S 70.44.33.23 od značky s dobrým jménem Romotop můžete získat u nás právě za výborné peníze! Akční cena 43 790 Kč.