ROMOTOP IMPRESSION C 2G L 67.61.34.21 – Černá

Krbové vložky IMPRESSION TŘÍSTRANNÉ S VÝSUVNÝMI DVÍŘKY A DĚLENÝM SKLEM Naši designéři navrhli absolutní skvost kolekce IMPRESSION. Krbová... celý popis>
ROMOTOP IMPRESSION C 2G L
Značka: Romotop
102 137 Kč
Ověřit dostupnost

Krbové vložky IMPRESSION TŘÍSTRANNÉ S VÝSUVNÝMI DVÍŘKY A DĚLENÝM SKLEM

Naši designéři navrhli absolutní skvost kolekce IMPRESSION. Krbová vložka s neobvykle vysokým třístranným prosklením dokáže maximálně předat teplo do prostoru a rozzářit celý interiér záblesky ohně. Rádi ladíte interiér do sebemenších detailů? Vyberte si barvu šamotové spalovací komory – natur nebo černou! Použití inovativní konstrukce a špičkových materiálů je samozřejmostí.

Krbové vložky IMPRESSION mají nadstandardně vysoké, designově potištěné třístranné prosklení pro jedinečný požitek z ohně. O snadný, tichý a přesný chod výsuvu dvířek se postará nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT. Výsuv dvířek je zajištěn pomocí odnímatelné kliky s možností výměny za kliku pevnou. Zákazník si může vybrat černou nebo natur barvu spalovací komory s možností změny na roštové topeniště. Vložky jsou určeny pro akumulační i konvekční provoz. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost a ekologičnost krbové vložky. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Vložky disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu, který lze pohodlně napojit pomocí otočného kolene AIRBOX. Ke krbovým vložkám je možné dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 h.
Deflektor (clona) Ano
Sekundární spalování Ano
Oplach skla Ano
Horní otevírání Ano
Záruka 24 měsíců Diskontní produkt máte možnost nakoupit právě nyní tu na našich stránkách v oblíbené sekci krbové vložky. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za super cenu! Výrobce Romotop může nabídnout top produkty.

Tento kvalitní a žádaný kousek ROMOTOP IMPRESSION C 2G L 67.61.34.21 - Černá od dodavatele s dlouholetou historií ROMOTOP můžete koupit u nás teď za výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 102 137 Kč.