ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – bílá lesklá 90002

Krbová kamna EVORA 01 – Bílá lesklá Krbová kamna EVORA  01 – Bílá lesklá od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým... více informací »
ROMOTOP krbová kamna  EVORA 01 keramika - bílá
Značka: Romotop
32 890 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna EVORA 01 – Bílá lesklá Krbová kamna EVORA  01 – Bílá lesklá od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým...

Krbová kamna EVORA 01 – Bílá lesklá
Krbová kamna EVORA  01 – Bílá lesklá od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou vyjímat v jakémkoliv prostoru, kde nezaberou víc místa, než je potřeba.
Proč Krbová kamna EVORA od firmy ROMOTOP?

Kamna mají externí přívod vzduchu
Vhodné do nízkoenergetických domů
Možnost zapojení horního, nebo zadního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Přikládání přední
Popelník Ano
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Oplach skla Ano
Tento oblíbený produkt můžete dostat právě teď tu na našich stránkách zařazený v kategorii krbová kamna! Nyní koupíte vyjímečné výrobky z této rubriky v akci! Přední značka Romotop vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další produkty od dodavatele Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika - bílá lesklá 90002 od známé společnosti ROMOTOP jednoduše naleznete aktuálně na webu za báječnou cenu. Akční ceny od 32 890 Kč.