ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Gobi 31360

Krbová kamna EVORA 01 – Gobi Krbová kamna EVORA 01 – Gobi od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou... celý popis>
ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika -
Značka: Romotop
32 890 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová kamna EVORA 01 – Gobi
Krbová kamna EVORA 01 – Gobi od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou vyjímat v jakémkoliv prostoru, kde nezaberou víc místa, než je potřeba.
Proč Krbová kamna EVORA od firmy ROMOTOP?

Kamna mají externí přívod vzduchu
Vhodné do nízkoenergetických domů
Možnost zapojení horního, nebo zadního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Přikládání přední
Popelník Ano
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Oplach skla Ano Ve slevě tento výrobek najdete lehce tu na stránkách ve známé rubrice krbová kamna! Nyní můžete najít zcela nové zboží z naší kategorie za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Romotop vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na více produktů od značky Romotop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika - Gobi 31360 s pečetí kvality od značky ROMOTOP snadno můžete získat právě zde v akci! Za bezkonkureční cenu 32 890 Kč.